| купить велосипед в интернет магазине |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 22.11.2014 15:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Доброго дня, шановні форумчани!
Після кількох сплавів через послуги турклубу виявилось, що це надзвичайно цікавий вид активного відпочинку. Тож вирішив цієї зими придбати для себе власний плавзасіб. Ознайомившись з пропозиціями в інтернеті зупинився на надувній байдарці фіорд-ботівській аврорі КМ 375 чи КМ 425 або нерісівській А - 450. Параметри вибору: стійкість на воді, вага, ціна, прийнятна швидкість і можливість використання і соло і двійка. Акваторія використання ріки Дністер, Південний Буг, Десна та водосховища Ладиженське і Новодністровське.
Якщо хтось уже користувався або користується напишіть свої відгуки. Порадьте, яка практичніша і що вибрати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 23.11.2014 15:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Сам ни разу, но общался с юзером какой-то из Аврор.
Чел говорит, на спокойной воде идёт ровно, на белой - любит крыть камни. Когда проколол дно в неудачном месте, в носу, в уголке маленького отсека, испытал трудности в ремонте.
Я бы предпочёл поторговаться за доп.опции (фартух и 2 съёмных скега в корме) с изготовителем N_А450.
Но, сколько людей, столько и мнений. Оба изготовителя вполне достойные. Надо пробовать :kayak: .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 23.11.2014 19:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Дякую. Про скег я також думав і це обов"язково, але думав про один. Мабуть два буде краще. Яку б я невзяв скег буде обов"язково. Фартух також.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 23.11.2014 23:55 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Год назад я выбирал семейную надувную для тех же водоемов. Основился на Нерисе А540 (трешка).
Обратите внимание на носовые и кормовые обводы. Мне кажется у Авроры они больше под бурноводнинг и плоское дно (если не ошибаюсь), возможно отверстия для самослива.
У Нериса лучшее обтекание воды.
Но в живую Аврору не щупал (мнение по картинкам).
Но сейчас рекомендую обратить внимание на модель Нериса Игла-2, там обводы еще более приближены к каркасным. Борта уже, из двух сосисок. Удобнее грести. На гладкой воде будет лучше.

Только вместо скега удобней Т-образный профиль по дну, не нужно бояться его оторвать о коряги, нет необходимости снимать. Если под водой бревно, им притопить и идти дальше. Никаких заморочек + доп защита.

И еще очень важно!!! Посидите в каждой лодке. Меня подкупила эргономика в Нерисе. Удобные сидушки (сидишь выше от дна примерно на 7-10 см, а не просто тонкие подпопники перехощящие в спинку), коленные и ножные упоры.
Обязательно посидите во всех кандидатах, а лучше тест-драйв!!!

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 24.11.2014 11:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Я дивився на Иглу-2. На картинці вона мені подобається, але її вага 25 кг... Раніше я мав власного надувного човна Фішер-240 вагою 21кг плюс ще деякі речі в упаковку і разом 26 (важив). А до водойми мені добиратись автобусом. Так що чим далі то важче. А з байдаркою на сплав це автобус, поїзд і т.д. Так, що нехочеться зайвих кіло уже перевірено. Тим більше, що я подорожую з 10-тирічним онуком.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 24.11.2014 12:55 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Говоря про вес, можно допускать, что при одной длине и плотности (весе) ткани, у разных производителей получиться примерно одинаковый вес.
Если мы сравниваем А450 и Аврору, у обоих надувное дно и борта. Расход ткани примерно одинаковый.

Если походы планирутся без экстрима, можно не брать 1000 гр./м.кв., а например 700гр./м.кв., на этом около 4 кг экономии. Индивидуально заказать.

Ориентируйтесь на обводы и эргономику гребцов, а также место для вещей.

В хатанге, например, я не представляю куда их девать.
-----------------------------------------------------
Еще очень важный момент! Одному толкать надувную байдарку, нужна физ. подготовка.
Если гребу я один, у меня 2 пассажира, лодка пригружена, за 10 км уложусь.
Если 2 гребца, в походе держались вместе с каркасными без отставаний.

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 24.11.2014 14:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Шановний Avo!
Забув Вам написати відразу.
Не соромтеся обумовити з виробником деталі, параметри і конструктивні особливості свого замовлення. У більшості випадків замовник проявить гнучкість і врахує Ваші індивідуальні побажання.
Згоден з думкою користувача vanok про кільсон з ПВХ-тавра.
Вдалої покупки!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 24.11.2014 15:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Плануються походи на сплав з компанією на катамаранах. Перший раз я був з ними на своєму фішері... тоді я все зрозумів: і швидкість, і керованість, і зручність перебування у кокпіті і т.д. Тож щодо швидкості то з каркасниками я не ходитиму, але з катамаранами думаю що буду (є компанія). Зараз хочу звернутись до vanok, як власника А-500 щодо cумісноті швидкості А-450 з катамаранами.
Дякую усім за підказки. Спочатку все добре обмозгую і думаю у другій половині грудня вирушити на Київ. Там планую відвідати Фіорд-Бот і Неріс. Поки що перевагу віддаю А-450. Далі після конкретного огляду і розмовами з виробником буду приймати рішення


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 24.11.2014 17:28 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Мне сложно сравнить скорость надувной байдарки и катамарана. Я не ходил с катамаранами. Думаю, в сети Вы сможете найти данные по скорости. Наверное байдарки легче в ходу.

Хочу обратить Ваше внимание на следующие детали.
Аврора (без элементов каркаса) - форма носа и кормы скорее для порогов (упирается двумя баллонами в воду).
А450 (без элементов каркаса) - более сформирована на обтекание потока.
Игла 2 - имеет элемент жесткости, наилучшая гидродинамика. Минус - в пороге элемент жесткости является опасным местом. Плюс - Нерис комания с опытом, думаю они простестировали защиту, укрепили и т.д.

Я к тому, что несколько разные акценты у лодок

Также здесь появился новый производитель надувных лодок с элементами жесткости, лодка "Рось".

Подходит, если вариант вдвоем на день или одному в поход, самая красивая лодка Advanced Elements Convertible http://www.advancedelements.com/advance ... tible.html
Очень здорово сделана, классные материалы, но для двоих нет места для вещей в режиме поход, только термос и бутерброды. Ну и виду курса "кусается".

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 12:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
vanok писал(а):
... классные материалы...

А какие там классные материалы и в чем классность?

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 15:47 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Stanislav8 писал(а):
vanok писал(а):
... классные материалы...

А какие там классные материалы и в чем классность?


На палубе используется рипстопный материал (квадратики), снизу вероятно залит силикон, ПВХ или каким-то герметиком, со вкусом оформленные принты, надувной кокпит. Все красиво, аккуратно и со вкусом.
Сложно описать, нужно вживую смотреть.

ПВХ не имеет такого вида, но возможно практичней.

В Украине вообще найти такие материалы проблема :-(
В одном месте нашел баллистический нейлон, так $40 м.кв. :shock:
Может кто даст адресок, где купить нейлон или полиэстр, примерно 300-400 гр./м.кв, нетянущийся, как парусная ткань. Хочу обтянуть гренландский каяк. В розницу, нужно 5.5м погонных.

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 19:26 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Доброго дня
Судячи з річок, на яких Ви збираєтесь відпочивати, Вам більше підійде А450. Бо Південний Буг - річка з порогами, а Іглу через вбудований штевень краще використовувати на рівній воді.
У нас були з друзями спільні походи на каркасних Тайменях та А 450. При неспішному темпі незручностей через різні байдарки на відчули.
Порівнюючи 2 байдарки від Неріс А-450 та Іглу, я б сказала, що А 450 підходить для більш сімейного/дитячого/рибальчого відпочинку. З неї можна купатися посеред водойми, вона надзвичайно стійка. Є багато місця для речей. В день краще розраховувати пройти до 20 км (ми робили й більше, але треба було трохи попрацювати)
Да, знайшла відео хлопця, який пройшов 300 км за 8 днів https://www.youtube.com/watch?v=iRW4QYAWEl4

Ігла - більш спортивна байдарка, вмістка і стильна. Участь у різних змаганнях показала, що вона справді швидкісна.


Вложения:
Комментарий к файлу: Якщо дитині 10 років - подумайте щодо придбання такої байдарочки. На сьогодні ії ціна 3600 грн, майже по собівартості, а по новому прайсу - 4940 грн.
DSC_0174small.jpg
DSC_0174small.jpg [ 355.97 КБ | Просмотров: 5485 ]
Комментарий к файлу: Інколи можна і розважитись ))
DSC_0190small.jpg
DSC_0190small.jpg [ 345.29 КБ | Просмотров: 5485 ]
Комментарий к файлу: А-450
DSC_0178small.jpg
DSC_0178small.jpg [ 397.75 КБ | Просмотров: 5485 ]
Комментарий к файлу: А 540. Перевіряли грузопідйомність ))
DSC_0798smalll.jpg
DSC_0798smalll.jpg [ 235.04 КБ | Просмотров: 5485 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 19:30 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
.


Последний раз редактировалось OlgaBuk 21.12.2015 23:49, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 22:10 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Шановний Avo
Якщо справа стоїть за вагою - то на замовлення Неріс може зробити Вам байдарку з полегшеного пвх. Якщо верхню частину виготовити з пвх 600, вага лодки зменшиться на 30%. Ігла - 2 буде важити біля 18 кг, Ігла-1 - біля 12 кг.
Але в цьому випадку верх байдарки буде сірий


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 22:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Вдячний усім, хто відгукнувся, за підказки та пропозиції. Я також багато перелопатив в інтернеті ( до речі я почав цікавитись байдаркою з Піонера AR+ 2, але потім взнавши історію його виготовлення передумав). Тож сьогодні я ще знайшов відгук на користь А-450. цитата: "Итак, чтобы было объективно, выстроим в ряд: 1. байдорафт Pioneer-TM-480, 2. байдарку NERIS А-450 и 3. байдарку НЭРИС "Игла-2".
По мере роста номера в ряду, повышается скорость хода, устойчивость на курсе и снижается остойчивость и маневренность.
Поэтому, каждая из этих лодок хороша, но особенно хороша в своих условиях плавания. Как автомобили, например, и более другие предметы, вроде ножей (хороших ножей!).
На больших расстояниях, по открытым (не лабиринтным) пространствам, со "спортивным" планом дневных переходов (или чтобы за день-два сбегать далеко и быстро) "Игла" - это мастхэв! В классе "надувастиков" она вне конкуренции.
Ашка - универсальное судно с широким диапазоном областей применимости.
А о байдорафте я и так много писал."
на http://www.liveinternet.ru/users/strann ... 332216424/.
Отож мабуть уже вирішено, що буду замовляти А-450.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 23:15 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Дуже добре, що Ви визначились, то ж не баріться ;)
Що стосується тої статті - є в мене деякі зауваження щодо висвітлених "мінусів" Ігли. Та чоловік той ніколи не ходив на каркасниках, а лише на Піонері, сидів на Іглі вперше і то не більш ніж півгодини по спокійному морю, ми ж накатали вже не менш сотні км. Скажу відверто, навіть при штормі на Київському водосховищі ніс не пірнає. Є накладки на носик та корму, є фартуки, щоб не забризгувало - треба одягати.

Але повторюся, рада за Вас, бо прийняте рішення вже починає гріти душу


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 23:21 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
А450 будет действительно универсал, но считаю, что кормовой плавник значительно уменьшаем его универсальность. Вырвать его нечего делать, особенно на груженой лодке, особенно на струе.

Перед моим заказом Нерис любезно предоставили мне на тестирование А450. Выходил при боковом ветре. Что получается. Боковой ветер давит на борт. Плавник в корме упирается в воду (удерживает корму от сноса). Носовая часть задавливается ветром (лодку сильно разворичивает по ветру). Бороться с этим сложно. Приходится грести с одной стороны. Парусность надувных судов значительная. Вот такая "петрушка".
Возьмем за модель яхту, ее центр парусности совпадает с геометрическим центром шверта (или киля). Давление на руль минимально.
Аналогично решает проблему Т-образный профиль по всей длине днища, условно принимая, что давление ветра распределяется по всей длине байдарки равномерно, она почти симметричная. И Т-образный профиль "цепляется" за воду по всей длине с одинаковым усилием. Лодку не крутит, а сносит не изменяя курса. А для гребли это значительно комфортней. Работа веслом с двух сторон! Эффективней!

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Последний раз редактировалось vanok 25.11.2014 23:23, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.11.2014 23:21 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Касательно остойчивости. Моей мнение, этот параметр можно упустить. Все эти надувные суда ОЧЕНЬ остойчивы.
Этот параметр актуален для морских каяков. Например ширина каяка 60 см и 55см - ощутима для неподготовленного человека. Между 50см, 52см, 55см, каяки, для человека с определенными навыками. 2см ощутимо в остойчивости. Ниже 50см все становится очень ощутимо. Говорю про любителей с неким опытом.
Говоря про надувные суда мы оперируем размерами 90-100см. Это очень остойчиво!!!
Чтобы перевернуть А-450 нужно этим целенаправленно заниматься. Впрочем как и Иглу.

---------------------------------
Байдорафт я также рассматривал. Мне она показалась очень крепко сделанной, но толкать ее по гладкой воде слишком большое упорство. Только для бурноводнинга. И еще сидеть на круглых банках без спинок целый день в походе??? Нормальный вариант, когда на Черемоше закинут на грузовике, час сплава по бурняку, потом отдыхаешь. Но не целыми днями.
---------------------------------
Удачного Вам выбора! Если будет возможность, настоятельно рекомендую протестировать на воде оба варианта! Грести на надувнушке вдвоем или одному, большая разница!

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.11.2014 01:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
OlgaBuk писал(а):
... Участь у різних змаганнях показала, що вона справді швидкісна.

Вы бы могли подробнее рассказать о соревнованиях? Как прошли, с какими байдарками соперничали, места и тп? Где проходят соревнования на туристических байдарках на гладкой воде? Самому хотелось бы поучаствовать.

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.11.2014 01:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
OlgaBuk, а с ЖПСом приходилось ходить или проводить замеры скорости? Может есть "сухие" цифры?

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.11.2014 11:17 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
В начале апреля на речке Южный Буг от г. Винница к с. Печера Тульчинського, р-на Винницькой области был проведён марафон по водному туризму «Экстрим - марафон 2014»
В первый день на дистанции 50 км Игла-1 пришла 3й. Результат в 6ч. 30 мин. показал участник команды NERIS.
1е место - NERIS Alu-2 (5 ч. 41 мин.), 2е - тритоновская единичка Ладога ( 5 ч. 46 мин)
Надувная байдарка-двойка А 450 финишировала шестой - 7ч. 10мин.
Фотоотчет на http://vesloiparus.ru/forum/4916/

Также 21 июня в Киеве прошел первый украинский марафон среди каякеров "Киевский каяк марафон".
Дистанция в 21 км по киевскому морю выдалась непростой для многих каякеров, в основном из-за резких волн, что-то ветер разыгрался не на шутку. Спасработы в тот день велись активно (курсировал катер). Принимали участие в основном морские каяки. Участники от команды Нэрис на Игле-2 пришли вторыми (2ч 40 мин), на 20 минут после команды на спортивной пластиковой байдарке.

Небольшой ролик про мероприятие https://www.youtube.com/watch?v=Em4nuw576zs
Страничка в Фб, посвященная этому событию https://www.facebook.com/kievkayakmarathon?fref=ts

Лично наш разминочный маршрут по обводному каналу - это 3,5 км в одну сторону (до соседнего моста). Даже при сильном ветре разница во времени туда-обратно отличается не более чем на 5 мин. Хотя по ощущениям казалось, что должна быть больше. Так что дистанция в 3,5 км проходится на Игле за 25-30 мин


Вложения:
Комментарий к файлу: Cтарт на Экстрим-марафоне в Виннице
DSC_0063small.jpg
DSC_0063small.jpg [ 364.47 КБ | Просмотров: 2596 ]
DSC_0067small.jpg
DSC_0067small.jpg [ 361.23 КБ | Просмотров: 2596 ]
киевский-каяк-марафон.jpg
киевский-каяк-марафон.jpg [ 174.63 КБ | Просмотров: 2596 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.11.2014 14:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Ну наконец то, прорыв! А то покрыто было все мраком. Жутко интересно, спасибо. Ведь это же для Вас, в первую очередь, полезно, а приходится тянуть клещами. :smile:

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.11.2014 14:50 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Про скорость.
На каяк-марафоне я шел на своем разборном морском каяке. Рядом шел товарищ на карбоновом серф-ски Epic. Шли с одинаковой скоростью. Буквально параллельно, то он выгрызет пару метров, то я выгрызу. У товарища gps показывал 8.5 км/ч.
Практический параллельно с небольшим отставанием шла Игла с двумя гребцами.
Всех нас участников можно отнести к категории гребущие физкультурники (не спортсмены, но и не диванники).
Можно прикинуть, что скорость Иглы в активном режиме была около 8 км/ч.

Скажем так, большее сопротивление надувной байдарки компенсировалось двумя двигателями.
Потому выше я писал про скорость относительно количества гребущих.

Если говорить про группу на катамаранах. То зависит от количества и качества гребущих в катах и байдарках.

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.11.2014 21:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
А если в общем, катамараны хуже бегут в сравнении с байдами?

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 27.11.2014 00:06 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Stanislav8 писал(а):
А если в общем, катамараны хуже бегут в сравнении с байдами?


Если вопрос ко мне, то в Каяк-марафоне не было катамаранов, и как я писал выше, в группе с катамаранами не ходил. Не знаю.

В целом я не понимаю идею использовать катамаран на гладкой воде. Человек должен развиваться гармонично (с двух сторон) :D

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 29.11.2014 19:57 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
На Винницком марафоне участник команды Нэрис Евгений на Игле-1 обогнал все катамараны.

Исходя из опыта гонки могу сказать, что при встречном ветре Игла идет намного быстрее катамарана. Если же ветра нет, то слаженный экипаж по ровной воде может ехать достаточно быстро, около 8 км/ч. Хотя вообще-то катамаран предназначен для катания именно по горным рекам.
Одно из впечатлений гонки Евгения:
"На последнем обносе (всего их было 3) я догнал катамаран лидеров. С ними произошла следующая история - во время обноса они пробили дырку в катамаране. У них с собой не было ни насоса, ни ремнабора. Я же был подготовленный к подобным сюрпризам. В течении минут 5ти, не обращая внимания на ругающихся членов экипажа катамарана, быстро заклеил им дырку. Еще через несколько минут катамаран накачали и мы вместе отчалили и продолжили гонку, когда до финиша оставалось около 5ти км"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 01.12.2014 17:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Замовлення зроблено тож чекаю байдарки. А потім і почнеться підготовка до сезону.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 01.12.2014 17:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 864
Изображения: 10
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:24.06.2008
Avo писал(а):
Замовлення зроблено тож чекаю байдарки. А потім і почнеться підготовка до сезону.


Теж невтримався та замовив "Голку" :beer:

_________________
Золото - хозяйке, серебро – слуге,
Медяки - ремесленной всякой мелюзге.
Верно,- отрубил барон, нахлобучив шлем,-
Но холодное железо властвует над всем.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 03.12.2014 00:14 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Дякую, що обираєте Neris!
Будемо чекати на цікаві звіти і фото. Діліться з нами на https://www.facebook.com/kievboats :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.12.2014 19:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
Отож мабуть уже вирішено, що буду замовляти А-450.

Що ж вибір добрий.
Плід раціонального та виваженого підходу.
Тільки не забудьте про "верх" до свого кабріолету.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 02.01.2015 14:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
З НОВИМ РОКОМ ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ! 29 грудня отримав я нарешті замовлену байдарку. Після першого огляду та примірки у кімнаті, сподобалась. Маючи невеликий досвід сплавів на катамарані та відпочинку на надувному човні зразу ж задумався над доопрацюванням: руль, парус та леєр. Звичайно, що ці теми неодноразово уже переглядав в інтернеті, як роблять це інші. Тож при виготовлені руля, мабуть скористаюсь пропозицією romantika (viewtopic.php?f=2617&t=33490# ), але виберу щось середнє. Адже на корму А-450 жоден із них не підійде, буду комбінувати. А от щодо паруса я б хотів ось такий варіант http://kayakmarket.com.ua/parusa-dlya-kayakov-i-kanoe. - легко і просто. Звичайно, що брати готовий, то задоволення дороге. Можна було б попробувати виготовити самому, але є проблема: де дістати волокнистого прута на обруч. Також не відкидаю варіант такого плану http://zabroska.su/?p=1831. До сезону час ще є тож буду щось думати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 03.01.2015 15:05 

Сообщения: 499
Город: xarkov
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.07.2006
Avo писал(а):
З НОВИМ РОКОМ ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ! 29 грудня отримав я нарешті замовлену байдарку. Після першого огляду та примірки у кімнаті, сподобалась. Маючи невеликий досвід сплавів на катамарані та відпочинку на надувному човні зразу ж задумався над доопрацюванням: руль, парус та леєр. Звичайно, що ці теми неодноразово уже переглядав в інтернеті, як роблять це інші. Тож при виготовлені руля, мабуть скористаюсь пропозицією romantika (viewtopic.php?f=2617&t=33490# ), але виберу щось середнє. Адже на корму А-450 жоден із них не підійде, буду комбінувати. А от щодо паруса я б хотів ось такий варіант http://kayakmarket.com.ua/parusa-dlya-kayakov-i-kanoe. - легко і просто. Звичайно, що брати готовий, то задоволення дороге. Можна було б попробувати виготовити самому, але є проблема: де дістати волокнистого прута на обруч. Також не відкидаю варіант такого плану http://zabroska.su/?p=1831. До сезону час ще є тож буду щось думати.



могу ошибатьяс но по внешнему втду обруч похож на обруч из отражателей для фото
https://www.google.com.ua/search?q=%D1% ... CAcQ_AUoAg


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 04.01.2015 12:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Щодо паруса то можливо обруч для фотоотражателей і обруч паруса виготовлені з одного ж того самого матерілу.

А я уже почав підбирати матеріал для руля і виникло питання: яка ж мінімально допустима площа самого руля, щоб він працював ефективно і не було зайвої ваги. Прошу підказки у тих хто має досвід.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 04.01.2015 13:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Avo писал(а):
Щодо паруса то можливо обруч для фотоотражателей і обруч паруса виготовлені з одного ж того самого матерілу.

А я уже почав підбирати матеріал для руля і виникло питання: яка ж мінімально допустима площа самого руля, щоб він працював ефективно і не було зайвої ваги. Прошу підказки у тих хто має досвід.

Зачем Вам руль? Для такого паруса достаточно подруливать веслом.

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 04.01.2015 15:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
але є проблема: де дістати волокнистого прута на обруч.

http://terraincognita.ua/catalog/access ... s_fib.html
Если целый к-кт много, бывают и рем.наборы из 4-5 шт. поляр.
Из целого к-та можно сделать пару-тройку "шапочек" от 1.0 до 1.5 м2.
Достаточно 6-8 мм фибергласс, толще - менее пластичен на изгиб.
Алюминий дороже и чаще ломается.
Если будете шить самостоятельно, черновик шейте из старой простыни, второй - из серого годро-/паро-барьера, и если после испытания понадобится что-то покрасивее, то чистовик - Poly Taffeta **T Ripstop PU.
Окно - прозрачный ПВХ, например:
http://tent.uaprom.net/p6893028-prozrac ... -okna.html
Творческих успехов!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: офтоп о парусе
СообщениеДобавлено: 09.01.2015 23:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 189
Город: Днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:21.03.2008
офтоп о парусе предлагаю продолжить в поднятой Turyst теме Парус "зонтик" viewtopic.php?f=2618&t=113409

_________________
группа - КiLbKA Club
:si: :si:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 10.01.2015 00:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Дякую усім за підказки та поради. При подальшій підготовці до сезону вирішив скористатись порадою Laguardamak Koktebelskiy і руля покищо не робити, адже парус планую лише для попутнього або бокового вітру. Лавіровки проти вітру не передбачається тож думаю, що весла буде достатньо щоб при потребі підрулити.
diit писал(а):
офтоп о парусе предлагаю продолжить в поднятой Turyst теме Парус "зонтик" viewtopic.php?f=2618&t=113409

Мені про такий парус відомо. У попередньому пості я про нього писав (http://kayakmarket.com.ua/parusa-dlya-kayakov-i-kanoe). Перш за все я на такий варіант і орієнтуюся, але поки що є проблема де дістати скловолокнистого стержня на обруч. Якщо не знайду то робитимиму з дуги для палатки ( http://zabroska.su/?p=1831. ). Принцип роботи паруса від //заброски// подібний до купольного від каякмаркета. Просто купольний оперативніший при використанні і має більший діапазон налаштування під напрям вітру.
:winds:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: офтоп о парусе
СообщениеДобавлено: 11.01.2015 18:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
diit писал(а):
офтоп о парусе предлагаю продолжить в поднятой Turyst теме Парус "зонтик" viewtopic.php?f=2618&t=113409

Каюсь, просто отреагировал на вопрос.
Тема полезная, тем паче, что как видно и буржуины её но дожевали до лог.завершения..........


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.02.2015 12:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Так як А-450 це моя перша байдарка, то виникло ще одне питання. Сьогодні отримав замовлений фартук. Звичайно, що отримавши його зразу ж вирішив приміряти. Але . . . виявилось, що на надуту байдарку він неодягається. Довелось байдарку підспустити надіти фартук, а потім докачати. Так і залишив, надіючись, що з часом він чуть розтягнеться і буде можливість надягати його на надуту байдарку. Отже питання: чи дійсно розтягнеться? Адже спускати байдарку при надягані фартука - це маса незручностей. Якщо його доведеться одягати по ходу дня, наприклад при початку дощу, якого не було, то необхідно причалити розгрузити передок, тому що байдарку необхідно зігнути (про корму взагалі важко щось казати) надіти фартук, загрузити під фартухом (і як лише туди дістатись 2 метра) потім догрузити корму і накакчати. Романтика!!! Прошу пояснень та порад.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.02.2015 18:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Avo писал(а):
Так як А-450 це моя перша байдарка, то виникло ще одне питання. Сьогодні отримав замовлений фартук. Звичайно, що отримавши його зразу ж вирішив приміряти. Але . . . виявилось, що на надуту байдарку він неодягається. Довелось байдарку підспустити надіти фартук, а потім докачати. Так і залишив, надіючись, що з часом він чуть розтягнеться і буде можливість надягати його на надуту байдарку. Отже питання: чи дійсно розтягнеться? Адже спускати байдарку при надягані фартука - це маса незручностей. Якщо його доведеться одягати по ходу дня, наприклад при початку дощу, якого не було, то необхідно причалити розгрузити передок, тому що байдарку необхідно зігнути (про корму взагалі важко щось казати) надіти фартук, загрузити під фартухом (і як лише туди дістатись 2 метра) потім догрузити корму і накакчати. Романтика!!! Прошу пояснень та порад.

Вряд ли фартук поддастся. Дотачать вставочку и будет нормально

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.02.2015 20:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
А пойти простым путём - обратиться к производителю за рекомендациями, это разве не решение?

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.02.2015 00:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Snick писал(а):
А пойти простым путём - обратиться к производителю за рекомендациями, это разве не решение?

Если изделие изготовлено правильно, то верно. А если ошибка закралась?...

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.02.2015 09:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
Stanislav8 писал(а):
Snick писал(а):
А пойти простым путём - обратиться к производителю за рекомендациями, это разве не решение?

Если изделие изготовлено правильно, то верно. А если ошибка закралась?...

При любом раскладе, эта проблема должна решаться с участием производителя. В первом варианте - через консультацию, во втором - через устранение дефекта.

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.02.2015 13:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Щодо звернення до виробника.
По-перше: якщо фартук надітий то він в принципі закріплений надійно і сидить нормально. Але конструктивно його виконання таке: знизу є хомут для закріплення на круглий ніс корми, а на передок кріпиться при допомозі конуса, що надівається. Ось і виходить, що розміри фартука “с” відповідають розмірам байдарки, конус і хомут їх зменшують на “а + в”, що не дає можливості надіти фартук на повністю надуту байдарку.
Тож я роздивився, обдумав і прийняв таке рішення: хомут внизу розрізаю, наточую двома кусками аналогічної стропи. Один вільний, а інший із пряжкою для самофіксації і обмотавши знизу на гору фіксую зверху. А сам фартук без хомута на байдарку натягується.
По-друге: Зветатись до виробника це дуже морочна справа. Адже я живу майже за 400 км.. Тож переробити самому це без замороки, швидше і дешевше.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 19.02.2015 14:56 

Сообщения: 15
Изображения: 21
Пол: Не указан
Зарегистрирован:29.06.2011
Avo
Я так понимаю,что протестировать на воде новое судно еще не было возможности?Могли бы поделиться первым впечатлением о лодке, удобстве посадки, свободном пространстве дял вещей?Также интересен фартук,насколько он тяжелый и что там за ткань(100% защита от воды или может все таки промокнуть).Может какие-то недостатки бросились в глаза?Вобщем,очень интересны такие моменты,о которых лучше спрашивать у пользователя,а не производителя))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 22.02.2015 15:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
abacab999 писал(а):
Avo
Могли бы поделиться первым впечатлением о лодке, удобстве посадки, свободном пространстве дял вещей?Также интересен фартук,насколько он тяжелый и что там за ткань(100% защита от воды или может все таки промокнуть).Может какие-то недостатки бросились в глаза?Вобщем,очень интересны такие моменты,о которых лучше спрашивать у пользователя,а не производителя))

Як я уже писав раніше, А – 450 – це моя перша байдарка. Раніше, протягом шести років, користувався надувним двомісним човном “Фішер” фірми Фіорд-Бот на тихій воді (відпочинок вихідного дня). Один раз сплавлявся на Південому Бузі. Останіх три роки приймав участь у комерційних сплавах на катамарані і частково на надувній байдарці.
Отже, мої перші (без води) враження: Сподобалась. Усі кріплення, усі наклейки для кріплення виготовлені добре, розміщені симетрично (переміряв метром). Сидіння надувні зі спинками. Сидіти зручно і комфортно (навіть не підлягає порівнянню з байдаркою на котрій я сплавлявся у турклубі). Розміщення сидінь регулюється відновідно до зросту (мій 176см вага 72кг). Я сплавлявся раніше і планую в подальшому це робити з онуком (12 років). Тож для нас двох місця для багажу надзвичайно багато. Особливо якщо використовувати конусний гермопак (я придбав один на 60л разом з байдаркою). Ще маю один циліндричний на 70 літрів. Багаж можна розмістити на кормі (для кріплення другого поверху є спеціальна стропа у коплекті), а також між сидіннями і спереду. Сумарно без особливих труднощів можна завантажити приблизно до 300 літрів. Упаковка виговлена із кодури. Для пеереноски передбачено дві ручки (для двох), а також є наплічні ремені (переносити як рюкзак). По боках упаковка обладнана компресійними стропами.
Далі про фартук. Важить він 1,4 кг. З якого матеріалу він виготовлений я не знаю, але мені здається, що промокати не повинен. Важливо і те що він уже з юбками. Я пробував уже користуватися, мені зручно. Зовнішній його колір темний зелено-синій, а внутрішній білий. Про один із недоліків я уже писав вище, але надіюсь, що коли буде тепла погода то на вулиці я з цим розберусь. Рішення уже в принципі є. Також маю ще одне зауваження, яке стосується кріплення (петлі із резинового жгута). Їх усіх є 10 і от 4 із них трохи задовгі. Вільно надягаються на крючки без натяжки. Ось так коротко і все. Більше вражень буде після проби на воді.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 22.02.2015 20:10 

Сообщения: 15
Изображения: 21
Пол: Не указан
Зарегистрирован:29.06.2011
Avo
Большое спасибо!Пока только присматриваю лодку себе, поэтому если будет что добавить после опробования на воде(устойчивость на курсе,например),то буду очень благодарен. Думаю, интересно не только мне, отзывов по надувным от Нериса очень мало.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.02.2015 00:26 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Avo писал(а):
Зветатись до виробника це дуже морочна справа. Адже я живу майже за 400 км.. Тож переробити самому це без замороки, швидше і дешевше.


Відповім від імені виробників:
Ми дійсно робимо фартуки впритул до розмірів байдарки, через те, що у вологому стані тканина стає більш м'якою та підатливою. Можливо, закралася і помилка, що він став настільки погано одягатися ((
Якщо у Вас такі проблеми з надяганням фартука - то Ви можете відправити нам його Новою Поштою за наш рахунок, хлопці знають як усунути такий недолік, та відправимо Вам назад таким самим чином.
Згода?
Або надішлемо Вам інший фартук,на новій моделі тепер є кишеня (з сітки) на самому фартуку (для карти та ін.)
Відпишіться, будь ласка, якщо надумаєте відправити Ваш фартук, на [email protected] або телефонуйте 050 937 14 61

У вкладці - фото байдарки Ігла2, але фартук на А-450 виглядає майже так само


Вложения:
fartuk.jpg
fartuk.jpg [ 227.14 КБ | Просмотров: 3330 ]
fartukNossmall.jpg
fartukNossmall.jpg [ 32.94 КБ | Просмотров: 3330 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 26.02.2015 00:27.
Причина: дублирующийся пост
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.02.2015 07:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
Avo
Не часто гора ходит к Магомету...
В свете такого (признаюсь - пока еще непривычного) предложения от производителя, и учитывая, что Вы вынесли проблему "на розгляд спільноти", Вам, как топикстартеру, стоит публично осветить своё решение по фартуку.

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 27.02.2015 19:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Перш за все дякую виробнику за пропозицію, але я надіюсь, що проблемка вирішиться. Отже по фартуку. Тож ситуація така. На фото1 зображені кормові частини байдарки і фартука. Край фартука на корму надягається, а от надіти петлю для його кріплення неможливо без загинання корми байдарки. Изображение Чому? Тому що петля для кріплення на 5см коротша від края фартука. Див. фото 2. Изображение Натягнути неможливо, так як, сам фартук ледь натягується з великим зусилям, а от, щоб ще пеля ніяк. Довжина петлі нормальна, не коротка, хорошо пристає до байдарки і добре фіксує фартук. Доводиться на підспущеній байдарці згинати корму. Причина?. Мабуть при пошиттю, ручку з петлею, на цю відстань 4 – 5 см, пришили далі від краю фартука. Пороти і перешивати я ненаважився. Вирішив, що для мене простіше добавити деталь, щоб не порушувати цілосності фартука. На фото 3 видно це доопрацювання. Изображение Що воно дає?. Коли ми тягнемо за ручку фартука для його надягання (див. фото 1. Червоними стрілками показано прикладені зусиля) то верхня частина подається уперед, а нижня назад. Тобто відстань 4-5 см ще збільшується. Щоб тягнути за нижню петлю, так як вона коротша, то це нереально. Горизонтальна ручка дасть можливість натягнути петлю без її зміщення назад. Якщо не допоможе ця нова горизонтальна ручка, то можливі наступні варіанти: перший – розрізаю посередині петлю і роблю необхідної довжини вставку із жорсткої резини, щоб тримала фартук і дала можливість натягнути його через край корми (фото 4). Изображение Другий – розрізаю петлю, але замість резини використовую дві сторпи такої довжини, щоб обхопивши низ корми вивести їх на гору і при допомозі пряжки (здається її називають фастекс) затягнути і зафіксувати. Цей варіант зображено на фото 5. Изображение При пришиванні горизонтальної ручки передбачено з двох сторін петлі шириною 35 мм (фото 3) для фіксації стропи на фастекс.
Але все це на перспективу, коли настане тепла погода, щоб зайнятись цим на вулиці. У кімнаті не вистачає місця для роботи при надутій байдарці.
Вибачте за якість малюнків та фото, адже робив це уже у темну пору. Спочатку малював потім фотографував і переносив у компютер.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 28.02.2015 10:55 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Дякую, врахуємо Ваші пропозиції. Спробуємо найближчим часом переробити трохи конструкцію, якщо не проти, скористуємося Вашими ідеями ))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 28.02.2015 13:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
OlgaBuk писал(а):
Дякую, врахуємо Ваші пропозиції. Спробуємо найближчим часом переробити трохи конструкцію, якщо не проти, скористуємося Вашими ідеями ))


Користуйтесь, користуйтесь.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 11.04.2015 21:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Ось і настав довгоочікуваний день мого першого виходу на воду на новій байдарці Неріс А-450. І сьогодні я це зробив.Тож вражень багато але про все по черзі. Десь у попередніх постах просили розповісти детально про цей плавзасіб.
abacab999 писал(а):
Avo
Большое спасибо!Пока только присматриваю лодку себе, поэтому если будет что добавить после опробования на воде(устойчивость на курсе,например),то буду очень благодарен. Думаю, интересно не только мне, отзывов по надувным от Нериса очень мало.

Також скажу про фартук і парус. Отже: моє знайомство з новим плавзасобом, тобто А-450, відбувалось на ставку довжиною 2 км і шириною 100 – 300 м. ставок дугоподібний розміщений у видолинку. Це для того, щоб краще уявити умови випробування. Сьогодні у нас була тепла, маловітряна погода швидкість 1,6 – 3,3 м/сек або 2 бала ( за шкалою візуального оцінювання вітру, забув автора ). У зв”язку з формою водойми на протязі цих двох кілометрів вітер дме з трьох напрямків: у спину, збоку і спереду і не постійно, а періодично. Тож ідемо далі. Байдарка: Посадка зручна, комфортна, під час геблі жодних незручностей, добре допомагають упори для ніг і стегнон, можна і без них, але з ними зручніше. На курсі лежить хорошо, якщо немає бокового вітру, при вітрови трошки заносить ніс, тим більше, що я був один тобто передок незагружений, тож доводилось більше гребти з одного боку. Вважаю, що досить маневрена – за три гребка розвертається на місті на 180 градусів. Має хорошу швидкість. Сьогодні для котролю я брав GPS навігатор, тож результат наступний: при легкій, помірній греблі при відсутності вітру досягав максимальної швидкості 7 км/год, наголошую, що за рекордом я не гнався. А протягом 4-х годин на воді середня швидкість була 6,3 км/год. Це при умові, що я зупинявся, стояв, записував дані, маневрував на місці, ставив парус і т.п. Тож швидкохідність приємно вразила. Також хороша остойчівость – пробував розгойдувати, тримається добре. Фартук: Пробував також сьогодні на воді і фартук. Перероблений варіант кріплення фартука на кормі проблему вирішив – усе просто, надійно і зручно. Парус: Фотки мого творіння можна подивитись тут viewtopic.php?f=2618&t=113409&start=0 А зараз я хочу сказати, що після тестування при невеликому вітрі 1,6 – 3,3 м/сек або 2 бала ( за шкалою візуального оцінювання вітру, забув автора ) залишився надзвичайно задоволений. Усе виявилось значно краще ніж я надіявся. При такому легкому вітрі, коли майже хвиль немає байдарка розвивала максимальну швидкість 5,2 км/год, а середня 3,5 км/год. Парус добре наповняється навіть при найменшому подиху вітру.
Ось таким виявилось перше тестування мого судна. Сьогодні я нічого не фоткав і не знімав на відео. Надіюсь, що пізніше я це зроблю і викладу для ознайомлення бажаючим.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 00:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
2 бала ( за шкалою візуального оцінювання вітру, забув автора )

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1 ... 1%80%D1%82
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 1%82%D0%B0
І мої Вам вітання!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 12:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Я користувався саме цією інформацією із Вікіпедії. Просто кілька місяців тому я цю таблицю для себе роздрукував, а прізвище автора забув. Тепер знатиму.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 16.04.2015 23:57 

Сообщения: 2
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 71
Зарегистрирован:16.04.2015
OlgaBuk писал(а):
Що стосується тої статті - є в мене деякі зауваження щодо висвітлених "мінусів" Ігли. Та чоловік той ніколи не ходив на каркасниках, а лише на Піонері, сидів на Іглі вперше і то не більш ніж півгодини по спокійному морю...

Ну, таки да, не ходил я на каркасниках и всё такое. Только рази ж я говорил за минусы "Иглы"? Я ж говорил за свой минус, что ломанулся в судно другого типа, чем байдорафт как революционный матрос на пивную стойку. И кто ж мне доктор, что я кильнулся самым естественным образом? И это ни разу не стыдно, кмк. Всё равно, что с байком свалиться, впервые севши на него с квадроцикла или тачки.
И имиджу байка (или, в данном случае, "Игле") от этого никаких минусов, будем откровенны. Просто надо немного приноровиться, делов-то!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 17.04.2015 00:07 

Сообщения: 2
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 71
Зарегистрирован:16.04.2015
vanok писал(а):
Байдорафт я также рассматривал. Мне она показалась очень крепко сделанной, но толкать ее по гладкой воде слишком большое упорство. Только для бурноводнинга. И еще сидеть на круглых банках без спинок целый день в походе??? Нормальный вариант, когда на Черемоше закинут на грузовике, час сплава по бурняку, потом отдыхаешь. Но не целыми днями.
Ну да, порою упираться приходилось http://www.liveinternet.ru/users/strann ... t237459484
И ничего, намана, начальника! Зато какая обитаемость! А вот насчёт баночек, так мы сидели всегда на аирдеке, опираясь поясницей на баночки (или на надувных креслицах, которые опирались спинками на баночки).
А сейчас стало совсем хорошо: НЭРИС делает прэлестные креслица со спинками, которые фиксируются стропами.
Так что лично я от баночек вообще отказался (место жалко).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 03.05.2015 22:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Випробувано парус до байдарки. Залишились хороші враження. Відео за адресою https://www.youtube.com/watch?v=f4M99o0 ... e=youtu.be


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 06.05.2015 10:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
Випробувано парус до байдарки. Залишились хороші враження.

Классический ролик, выдержан в стилистике учебных фильмов времён СССР. Лайкнул.
Только не показана установка-уборка на воде. Как с этим. Легко дотянуться до рангоута для его "перелома"?
И на сколько град. ворочается на галс?
Спасибо.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 06.05.2015 11:41 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Дякую за відео, гарний ролік.
Виклала в фейсбуці та на канал Ютубу, може, ще хто надумає скористатися Вашими ідеями


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 06.05.2015 12:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Laquardamak Koktebelskiy писал(а):
Avo писал(а):
Випробувано парус до байдарки. Залишились хороші враження.

Классический ролик, выдержан в стилистике учебных фильмов времён СССР. Лайкнул.
Только не показана установка-уборка на воде. Как с этим. Легко дотянуться до рангоута для его "перелома"?
И на сколько град. ворочается на галс?
Спасибо.

Доповнення. Кріплення вітрила до балонів виконується на березі. Полотнище і розпорки ( дуги ) укладаються за п’яточним упором матроса під деку. Підняття. При потребі підняти вітрило, матрос подає розпорки капітану ( для їх розкладання ), а сам дістає полотнище. Після цього матрос вставляє дуги у нижні кишеньки, а капітан у верхні. Матрос тягне страховочний фал, піднімачи при цьому парус, і закріплює до колінного упора. При установці капітану доводиться підніматись на коліна на п’яточний упор. При умові одиночного плавання, вітрило можна упакувати перед сидінням матроса, а все інше виконується як і раніше тільки руками капітана.
Опускання. Матрос відчіпляє страховочний фал від колінного упора, капітан тягне за шкот, опускаючи полотнище до зручної висоти для зняття розпорок ( дуг ).
Щодо поворота на галс. Низ, як зррозуміло закріплений, а ось верхня частина повертається у моєму варіанті до 45°. Кут повлороту залежить від висоти полотнища: більша висота – більший кут.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 06.05.2015 15:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
Avo писал(а):
...Кріплення вітрила до балонів виконується на березі. ...

Маю декілька питань.
1. Чи високо треба дертися на березу, щоб закріпити вітрило?
2. Чи не підійде для цих потреб інше дерево, скажімо дуб, або бук?

Надеюсь, - спильнота отнесётся с пониманием к сообщению :) (если сильно неуместно, то через пару дней потру сам).

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 06.05.2015 18:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Snick писал(а):
Avo писал(а):
...Кріплення вітрила до балонів виконується на березі. ...

Маю декілька питань.
1. Чи високо треба дертися на березу, щоб закріпити вітрило?
2. Чи не підійде для цих потреб інше дерево, скажімо дуб, або бук?

Надеюсь, - спильнота отнесётся с пониманием к сообщению :) (если сильно неуместно, то через пару дней потру сам).
Остро подмечено :wink: , повеселило. Пусть остается, разбавляет сухой технический текст :smile:

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 07.05.2015 10:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
Кріплення вітрила до балонів виконується на березі.

Уважаемый Avo, Весьма любезно с Вашей стороны, что так развёрнуто ответили, на мою реплику о ролике. В целом понятно было и из уже выложенного видео, как может осуществляться работа с этим парусом на борту, просто было бы интересно увидеть это.
И очевидно именно Вам потом было бы интересно опосредованным взглядом сравнить постановку-уборку Вашей конструкции с аналогичной процедурой у других конструкций. Как по мне, то у Вашей системы есть очень большая перспектива для совершенствования именно удобства и быстроты работы с ПВ надувной байдарки. Впрочем река не предъявляет столь жёстких критериев по рифлению, уборке паруса, но всё же чем меньше кончиков, тем виднее красоты ландшафта.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 07.05.2015 10:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Snick писал(а):
Avo писал(а):
...Кріплення вітрила до балонів виконується на березі. ...

Маю декілька питань.
1. Чи високо треба дертися на березу, щоб закріпити вітрило?
2. Чи не підійде для цих потреб інше дерево, скажімо дуб, або бук?

Приятно читать комментаторов, с бодрствующим позитивом и незакольцованным восприятием. Спасибо.
Надеюсь ув. Аvo, не сочтёт это жёстким и улыбнётся вместе с нами.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 07.05.2015 11:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Laquardamak Koktebelskiy писал(а):
как может осуществляться работа с этим парусом на борту, просто было бы интересно увидеть это.
И очевидно именно Вам потом было бы интересно опосредованным взглядом сравнить постановку-уборку Вашей конструкции с аналогичной процедурой у других конструкций.


При першій же можливості постараюсь зробити відео про підняття паруса на борту.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.07.2015 11:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Нещодавно (9 - 12 липня) здійснив трьохденний сплав по Дністровському водосховищу. Враження залишились чудові від краєвидів, погоди і особливо від байдарки: її плавучості, курсовій стійкості, надійності. Досить добре проявив себе парус, досягнувши максимальної швидкості 11,9 км/год. Байдаркою легко керувати як веслами так і під парусом. Чудовий, надійний плавзасіб. Правда план походу не виконано і довелось зійти з маршруту через одну проблему - загубили скег (перо для курсової стійкості). Після цього, при вітрові і хвилях до 40 - 50 см, продовжувати рух стало неможливим. Не буду вникати в деталі, але останього дня ми стали на воду о 4-й ранку пока був штиль. Враховуючи загрузгу та багато чого іншого, байдарка більше рискала з боку у бік ніж рухалась вперед. А з появою вітру, котрий починає підніматись о 7-й годині та відведений час для походу було прийнято рішення зійти.
Зауваження щодо паруса. Виявилось, що на широких акваторіях дуги-розпірки не витримують напору сильного вітру, сильно згинались і почали ламатись. Довелося при допомозі скотчу підсилити їх дерев"яними палками. Тож вирішено при подальшій експлуатації замінити їх на жорсткі алюмінієві труби.
Скег також зроблю мабуть із легкосплавної металевої пластини.
Ось таким виявився цей похід. Відео за адресою: https://youtu.be/1VM9d-wWSIo


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.07.2015 14:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
Ось таким виявився цей похід. Відео за адресою: https://youtu.be/1VM9d-wWSIo

Спасибо. Прокомментил, плюсанул.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.07.2015 08:52 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Цікаве відео, самій захотілося спробувати походити з парусом.
Нажаль, така проблема з фанерним пером була, тому з весни розробили новий варіант, тепер робимо перо з алюмінію. Його треба вставляти в ненадуту байдарку, майже немає шансів його загубити.
Можете переглянути детальну інформацію на сайті http://neris.kiev.ua/product/skeg/


Вложения:
DSC_0169.660.jpg
DSC_0169.660.jpg [ 78.71 КБ | Просмотров: 3741 ]
DSC_0168small663.jpg
DSC_0168small663.jpg [ 80.82 КБ | Просмотров: 3741 ]
DSC_0158.jpg
DSC_0158.jpg [ 130.78 КБ | Просмотров: 3741 ]



Последний раз редактировалось OlgaBuk 21.12.2015 23:42, всего редактировалось 1 раз.
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.07.2015 20:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Следующий логический шаг - планка на ахтерштевне под навесной руль. И уже не нужны будут скеги и вовсе.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 08.08.2015 12:41 

Сообщения: 15
Город: Днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:27.08.2013
OlgaBuk писал(а):
Цікаве відео, самій захотілося спробувати походити з парусом.
Нажаль, така проблема з фанерним пером була, тому з весни розробили новий варіант, тепер робимо перо з алюмінію. Його треба вставляти в ненадуту байдарку, майже немає шансів його загубити.


Меня интересует вопрос. Это перо всегда становится "ровно"? , т.е. нет ли небольших отклонений, которые приводят к тому, что приходится с какой-то стороны больше подгребать? И в итоге пол организма больше устаёт.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 09.08.2015 22:23 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Да, если Вы приклеите карман ровно, то перо угол наклона в ходе использования не меняет. По крайней мере, таких случаев и жалоб у нас ещё не было


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 20.12.2017 15:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Вирішив поділитися думкою про перо курсової стійкості (скег) у надувній байдарці Неріс А-450. Придбав я байдарку з тодішнім комплектним пером (див. фото 1). Його розміри були приблизно такими: глибина 18см і площа 190 см2. Своє функціональне призначення виріб виконував досить успішно. Жодних зауважень у мене не було.

Проте, під час другої подорожі по Дністровському водосховищу, я його загубив. Тож придбав інше перо уже нової конструкції (див. фото 2), яке складається із двох бортиків глибиною 7,5 см. Загальна площа цього пера також становить 190см (95×2=190). Але під час експлуатації виявилось, що воно працює гірше, курсова стійкість зменшилась, при боковому вітрі, байдарку почало заносити, чого не було при попередньому перу. Прийшов до висновку, що це мабуть із-за глибини пера, адже вона майже у 2,5 рази менша, не дивлячись на таку ж площу.
(див.Фото 2 )
Тож вирішив покращити конструкцію, збільшивши глибину, а відповідно і площу. Зробив це наступним чином: заготував дві пластини з алюмінієвого сплаву (фото 3). Глибина пластини 15,5 см, а площа однієї пластини 260 см2. У стандартному перу на кожному бортику просвердлив по два отвори для кріплення додаткових пластин (фото 4).
Далі прикріплюю додаткові пластини до стандартного пера (див. фото 5 - 8).
По завершенню маємо наступну конструкцію: глибина пера 15,5 см і загальна площа 520 см2 (260×2=520). Надіюся, що працюватиме надійно. Чекаю наступного сезону.


Вложения:
ф-1.jpg
ф-1.jpg [ 98.52 КБ | Просмотров: 3179 ]
ф-2.jpg
ф-2.jpg [ 133.25 КБ | Просмотров: 3179 ]
ф-3.jpg
ф-3.jpg [ 250.64 КБ | Просмотров: 3179 ]
ф-4.jpg
ф-4.jpg [ 185.91 КБ | Просмотров: 3179 ]
ф-5.jpg
ф-5.jpg [ 203.95 КБ | Просмотров: 3179 ]
ф-6.jpg
ф-6.jpg [ 109.41 КБ | Просмотров: 3179 ]
ф-7.jpg
ф-7.jpg [ 109.13 КБ | Просмотров: 3179 ]
ф-8.jpg
ф-8.jpg [ 91.96 КБ | Просмотров: 3179 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 24.12.2017 19:08 

Сообщения: 80
Пол: Не указан
Зарегистрирован:01.04.2009
Уважаемый Avo, у Вас все будет Ок, пока Вы не зайдете в траву, намотаете. А потом не вперед, не назад! :D

_________________
Продам разборной морской каяк. http://youtu.be/sbv8MRKE18k


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 13:59 

Сообщения: 150
Город: киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:23.12.2015
А взяли бы Таймень - таких проблем небыло-бы.
Вес всего на пару кг больше, да надо 40мин на сборку (ну ведь Вы и не спешите никуда) но зато как плавает!

Ветром вбок не сносит, курс держит, внука/жучьку/бабку вмещает.

А Салют взять - то ваще как на корабле :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 17:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
vanok писал(а):
Уважаемый Avo, у Вас все будет Ок, пока Вы не зайдете в траву, намотаете. А потом не вперед, не назад! :D

:yes:

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 19:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
vanok писал(а):
Уважаемый Avo, у Вас все будет Ок, пока Вы не зайдете в траву, намотаете. А потом не вперед, не назад! :D


Ви праві, таке можливо і таку ситуацію доведеться враховувати. Але я сплавляюсь в основному по Дністрі і Дністровському водосховищу, а там є досить варіантів, щоб такого випадку уникнути.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 19:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
мотойог писал(а):
А взяли бы Таймень - таких проблем небыло-бы.
Вес всего на пару кг больше, да надо 40мин на сборку (ну ведь Вы и не спешите никуда) но зато как плавает!

Ветром вбок не сносит, курс держит, внука/жучьку/бабку вмещает.

А Салют взять - то ваще как на корабле :)


зупинив свій вибір на надувній вважаючи, що на воді вона є стійкішою і надійнішою.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 29.12.2017 14:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 27
Город: Первая Столица
Пол: Муж
Зарегистрирован:25.04.2013
Avo писал(а):
мотойог писал(а):
А взяли бы Таймень - таких проблем небыло-бы.
Вес всего на пару кг больше, да надо 40мин на сборку (ну ведь Вы и не спешите никуда) но зато как плавает!

Ветром вбок не сносит, курс держит, внука/жучьку/бабку вмещает.

А Салют взять - то ваще как на корабле :)


зупинив свій вибір на надувній вважаючи, що на воді вона є стійкішою і надійнішою.

Не факт

_________________
Посмотри своему страху в глаза.Живи своей мечтой


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 29.12.2017 14:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 27
Город: Первая Столица
Пол: Муж
Зарегистрирован:25.04.2013
Это к коментарию Avo

_________________
Посмотри своему страху в глаза.Живи своей мечтой


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 30.12.2017 13:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Сармат писал(а):
Avo писал(а):
мотойог писал(а):
А взяли бы Таймень - таких проблем небыло-бы.
Вес всего на пару кг больше, да надо 40мин на сборку (ну ведь Вы и не спешите никуда) но зато как плавает!

Ветром вбок не сносит, курс держит, внука/жучьку/бабку вмещает.

А Салют взять - то ваще как на корабле :)


зупинив свій вибір на надувній вважаючи, що на воді вона є стійкішою і надійнішою.

Не факт

Категорически согласен со Сарматом и так же категорически не согласен с Avo.
Слово прилагательное "надувная" ни как не определяет основные качества байдарки: как положительные, так и отрицательные.
Тут нужно читать "меж строк или слов" : тип корпуса и дна/настила, форма обводов корпуса, габаритные параметры, конструктивные особенности, технологичность конструкции и тп. Когда Вы, Avo, проанализируете по этим параметрам надувные байдарки, то поймете, что не все так однозначно.

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 30.12.2017 23:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Stanislav8 писал(а):

...Категорически согласен со Сарматом и так же категорически не согласен с Avo.
Слово прилагательное "надувная" ни как не определяет основные качества байдарки: как положительные, так и отрицательные.
Тут нужно читать "меж строк или слов" : тип корпуса и дна/настила, форма обводов корпуса, габаритные параметры, конструктивные особенности, технологичность конструкции и тп. Когда Вы, Avo, проанализируете по этим параметрам надувные байдарки, то поймете, что не все так однозначно.


Якщо аналізувати усі фактори, котрі Ви пропонуєте, то дійсно, що у кожної моделі будуть свої і недоліки і переваги. Я ж дав таку оцінку надувній, виходячи конкретно із своїх потреб і умов сплавів.
по-перше: під час сплаву можна стрибнути у воду, щоб скупатись, не пристаючи, до берега і вільно, без проблем повернутись у байдарку (чого не зробиш на каркасній); по-друге: якщо на перо курсової стійкості начепилось трави, я спокійно приліг на борт і рукою очистив, не покидаючи байдарки, роблячи це на плаву (таке уже траплялось); по-третє: при потребі, я можу вільно рухатись у байдарці без будь-яких обмежень, не переживаючи, що вона перекинеться, бо це неможливо; по-четверте: був випадок, коли ми стартували о 4-й ранку, тож онук приліг на борт і ще 1,5 години поспав, а на каркасній на борт не ляжеш.
Ось такими простими, практичними потребами я і керувався, не вникаючи в теорію - що як і з чого. А ще, при хвилях у 0,5 метра, ми спокійно йшли по водосховищу, не переживаючи, що хвилі потраплять у байдарку або ж трапиться оверкиль. Байдарка проявила чудові можливості щодо стійкості на воді. Такі мої особисті думки і висновки.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 31.12.2017 23:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
А какой у вашей байдарки реальный вес в упаковке?

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 01.01.2018 13:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Вага байдарки в упаковці разом із насосом 23,7 кг. Але при відправлені у похід, упаковку я загружаю до 29 кг.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 20.01.2018 17:46 

Сообщения: 5
Город: Odessa
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.01.2018
Скажите пожалуйста, а кто то пробовал на А-450 выгребать в одиночку? Насколько реально при походной загрузке грести в одиночку на ней?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 20.01.2018 18:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Adams писал(а):
Скажите пожалуйста, а кто то пробовал на А-450 выгребать в одиночку? Насколько реально при походной загрузке грести в одиночку на ней?


Без повної загрузки (було лише приблизно 10 кг вантажу), одному греблось нормально, навіть краще курс тримала ніж удвох. Вирішив, що цього сезону, якщо не знайду напарника (або напарницю) то без будь-яких вагань піду один. Правда є інші незручності: посадки та пересадки в електрички, а ще гірше у потяг. Але це особисто для мене, враховуючи моє місце проживання.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 20.01.2018 20:36 

Сообщения: 5
Город: Odessa
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.01.2018
Avo Спасибо! Я вот думаю, вернее пока мечтаю, взять одноместную А340 для соло, или двухместную А450, с вариантом ходить вдвоем. Каркасник у меня есть, но таскаться с ним в одиночку нереально, и на пороги не полезу. А в поезде у нас на двоих всегда 4 рюкзака и охапка карематов)) носить только челночно можно, взял одно отнес, пошел за другим, в одиночку стремно только чтобы не утащили что то, когда так бегаешь))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 08.02.2018 14:49 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Adams, а что скажете по поводу такой байдарочки для ваших целей?
viewtopic.php?f=70&t=405245&p=1921049#p1921049


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 09.02.2018 17:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Более чем альтернатива...

phpBB [video]


phpBB [video]

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 09.02.2018 18:02 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Стас, конечно видела ваши разработки, вы очень быстро продуцируете видео и несете информацию в мир!
Альтернатива, если человек выбирает по цене или количеству мест.
Простите, но можно же ещё обращать внимание на жесткость конструкции (формирующее днище из аэрдека), надежность (стравливающие клапана), безопасность (несколько надувных элементов), ходовые свойства (наличие штевневого носа), управляемость лодки (удобство посадки, коленные и пяточные упоры), качество материалов (или у вас тоже Heytex?), дизайн, в конце концов ))

У каждого человека свои требования и формат путешествий, на всех лодок хватит, правда? :wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 09.02.2018 19:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
OlgaBuk писал(а):
Стас, конечно видела ваши разработки, вы очень быстро продуцируете видео и несете информацию в мир!
Альтернатива, если человек выбирает по цене или количеству мест.
Простите, но можно же ещё обращать внимание на жесткость конструкции (формирующее днище из аэрдека), надежность (стравливающие клапана), безопасность (несколько надувных элементов), ходовые свойства (наличие штевневого носа), управляемость лодки (удобство посадки, коленные и пяточные упоры), качество материалов (или у вас тоже Heytex?), дизайн, в конце концов ))

У каждого человека свои требования и формат путешествий, на всех лодок хватит, правда? :wink:

Спасибо, Ольга, но видео вторично. Основное мое направление и мой, не побоюсь этого слова, "конек" - это "продуцирование" новых, более совершенных во многих отношениях судов (плавсредств). Поэтому, совсем не стесняюсь снимать видеоролики о своей продукции.
Надеюсь, Вы сняли ролик о своей новой и красивой байдарке. :wink:
Кстати, считаете ли Вы ее альтернативой А450?
Это лирика...
На остальные технические вопросы отвечу в видеоролике, если Вы, Ольга, не против. И наверняка, мои "фанаты" соскучились по новым выпускам :D

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 19.02.2018 12:47 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Не постесняюсь и выложу для Вас видео с первых катаний :)

phpBB [video]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.213s | 107 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'